Elastyczna Szkoła Językowa
z dostawą do Ucznia

Slider

Dla dorosłych

Efektywna nauka dzięki indywidualnemu podejściu

Jeżeli uczysz się w tradycyjnej szkole językowej, w typowej grupie ośmiu osób, lektor może poświęcić Tobie nie więcej niż 7,5 minuty z 60-cio minutowej lekcji.
W naszej Szkole lektor poświęca wyłącznie Tobie pełne 60 minut każdej lekcji, przez co uczysz się szybciej i efektywniej!

Interaktywna Platforma Językowa

Ucząc osoby dorosłe korzystamy m.in. z materiałów online, najnowszych technologii, by kurs był nie tylko efektywny, ale i atrakcyjny. Każdy z Uczniów może mieć dostęp do interaktywnej platformy językowej – innowacyjnego rozwiązania online, dostarczającego uczniom motywujące materiały do samodzielnej nauki, co pozwala w atrakcyjny i wygodny sposób pod okiem lektora powtarzać i utrwalać realizowany w ramach kursu materiał.

Kursy dla każdego

Prowadzimy kursy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz innych języków, z dojazdem naszych lektorów na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz najbliższych okolic Trójmiasta.

Dla dorosłych prowadzimy:

 • Kursy ogólne, pozwalające na kontakt z językiem, doskonalące słownictwo i gramatykę, rozwijające umiejętność mówienia, czytania i pisania.
 • Kursy przygotowujące do egzaminów uwzględniające szczególne wymagania i umiejętności niezbędne do uzyskania certyfikatów FCE, CAE, CPE, BEC, TOEFL, ZD, ZMP, ZOP, DELF, DALF, DELE.
 • Kursy konwersacyjne doskonalące umiejętność swobodnego komunikowania się w języku obcym. Poprawiają słownictwo, uczą języka potocznego a także pomagają przezwyciężyć tzw. „opór przed mówieniem”.
 • Kursy specjalistyczne umożliwiające naukę zwrotów i słownictwa charakterystycznego dla języka biznesowego, technicznego lub medycznego. Prowadzimy kursy specjalistyczne na wszystkich poziomach zaawansowania w branżach technicznych (m.in. budownictwo, przemysł stoczniowy, elektryczny, przemysł maszynowy), dla lekarzy i pielęgniarek (m.in. dedykowane kursy dla stomatologów), dla księgowych i finansistów, prawników, branży logistycznej oraz kursy języka biznesowego.

Zajęcia w domu 7 dni w tygodniu

Nasi lektorzy są mobilni dlatego zajęcia odbywają się w Twoim domu, w dogodnym dla Ciebie terminie – od poniedziałku do niedzieli. Dzięki temu nie tracisz czasu na dojazd, a w razie konieczności lekcję możesz przełożyć.

 

Lektorzy

Stawiamy na kwalifikacje

Zespół lektorów Szkoły Językowej TUTORIA to wykwalifikowani nauczyciele, doświadczeni specjaliści w dziedzinie nauczania języków obcych, większość z nich to magistrowie studiów filologicznych. Wykształcenie i odpowiednie kwalifikacje lektorów są jednym z naszych priorytetów bo dzięki nim możemy oferować naszym Uczniom kursy językowe na najwyższym poziomie.

Specjalizacja lektorów

W naszym zespole są lektorzy specjalizujący się w prowadzeniu kursów dla osób dorosłych. Wśród naszych nauczycieli jest grupa lektorów wyspecjalizowanych w prowadzeniu kursów w wielu dziedzinach, m.in.:

 • business english,
 • technical english
 • medycyny
 • legal english

Dla dzieci

Umysł każdego dziecka jest chłonny jak gąbka, która chłonie melodię języka obcego, pojedyncze słowa, całe zwroty. Małe dzieci chętnie powtarzają wszystko, co usłyszą, bawią się językiem, nie mając żadnych blokad,  dlatego tak ważne jest, by dzieci jak najwcześniej rozpoczynały swoją przygodę z nauką języka obcego. Przygodę budzącą pozytywne  emocje, dzięki którym dziecko lepiej zapamiętuje i buduje w sobie nastawienie do języka obcego na dalsze lata nauki.

Autorski program nauczania dzieci

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy autorskie programy nauczania oparte na metodzie nauki przez zabawę językiem, podczas której nowe umiejętności przyswajane są mimowolnie.

Komfort i bezpieczeństwo

Wszystkie zajęcia prowadzone są w Twoim domu, w znajomym dla dziecka środowisku. Przyjazna atmosfera oraz możliwość wykorzystania do nauki ulubionych zabawek minimalizuje mogący wystąpić stres oraz zwiększa efektywność nauki.

Lektorzy z doświadczeniem

Zajęcia dopasowywane są do stadium rozwoju dziecka, jego indywidualnych predyspozycji i prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych w pracy z małymi dziećmi nauczycieli. W zajęciach z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego i rosyjskiego mogą uczestniczyć dzieci już od lat 3.

Zajęcia w domu 7 dni w tygodniu

Nasi lektorzy są mobilni dlatego zajęcia odbywają się w Twoim domu, w dogodnym dla Ciebie i Twojego dziecka terminie – od poniedziałku do niedzieli. Dzięki temu nie tracisz czasu na dowożenie dziecka do szkoły językowej, a w razie konieczności lekcję możesz przełożyć.

Dla młodzieży prowadzimy:

 • Kursy ogólne, pozwalające na kontakt z językiem, doskonalące słownictwo i gramatykę, rozwijające umiejętność mówienia, czytania i pisania.
 • Kursy przygotowujące do egzaminów uwzględniające szczególne wymagania i umiejętności niezbędne do zdania matury czy uzyskania certyfikatów językowych
 • Kursy konwersacyjne doskonalące umiejętność swobodnego komunikowania się w języku obcym. Poprawiają słownictwo, uczą języka potocznego a także pomagają przezwyciężyć tzw. „opór przed mówieniem”.

W nauce młodzieży wykorzystujemy interaktywne materiały dydaktyczne online, oraz korzystamy z najnowszych technologii, co sprawia, że kurs jest atrakcyjny dla młodego człowieka. Każdy z Uczniów może mieć dostęp do interaktywnej platformy językowej – innowacyjnego rozwiązania online dostarczającego uczniom motywujące materiały do samodzielnej nauki, co pozwala w atrakcyjny i wygodny sposób pod okiem lektora powtarzać i utrwalać realizowany w ramach kursu materiał.

 

Materiały

Partnerem dydaktycznym Szkoły Językowej TUTORIA jest renomowane Wydawnictwo PEARSON

Podręcznik oraz Interaktywna Platforma Językowa GRATIS !!!

Każdy z naszych Uczniów w ramach kursu otrzymuje GRATIS pakiet materiałów w postaci podręcznika, ćwiczeń oraz dostępu do interaktywnej platformy językowej (j. angielski) – innowacyjnego rozwiązania online do nauki języka, wykorzystującego metodę blended learning, podnoszącego efektywność nauki oraz zwiększającego atrakcyjność i wygodę kursu językowego.

Podręczniki tworzone przez specjalistów

W naszych kursach wykorzystujemy wyłącznie materiały dydaktyczne (podręczniki, ćwiczenia, tablice interaktywne,) tworzone przez doświadczonych autorów – praktyków języka pod bacznym okiem doświadczonych metodyków nauczania języków obcych.

Materiały dydaktyczne dopasowane do potrzeb ucznia

Do każdego profilu kursu (kursy ogólne, kursy specjalistyczne, przygotowujące do egzaminów, certyfikatów, kursy konwersacyjne) oraz dla uczniów w każdym wieku i na każdym poziomie językowym starannie dobraliśmy dedykowane pozycje, tak by były one jak najpełniej dopasowane do oczekiwań, predyspozycji i możliwości każdego ucznia oraz gwarantowały najwyższy komfort i efektywność kursu.

Cennik

Cennik kursów ogólnych

Ceny zawierają koszt podręcznika i dostępu to Interaktywnej Platformy Językowej

Długość lekcji 60 minut 90 minut
Cena 1 lekcji 98 zł 145 zł

 

Okres nauki Wymiar zajęć Długość lekcji
60 minut 90 minut
1 miesiąc 1 lekcja/tydzień
(4 spotkania)
392 zł 580 zł
2 lekcje/tydzień
(8 spotkań)
784 zł 1 160 zł

Cennik kursów specjalistycznych

Ceny zawierają koszt podręcznika i dostępu to Interaktywnej Platformy Językowej

Długość lekcji 60 minut 90 minut
Cena 1 lekcji 110 zł 160 zł
Okres nauki Wymiar zajęć Długość lekcji
60 minut 90 minut
1 miesiąc 1 lekcja/tydzień
(4 spotkania)
440 zł 640 zł
2 lekcje/tydzień
(8 spotkań)
880 zł 1 280 zł

Interesuje Cię kurs dla więcej niż 1 osoby? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Każdy nowy klient może skorzystać z 2 tygodniowego okresu próbnego.

Skorzystaj z naszych RABATÓW:

 • Więcej za mniej – ucząc się u nas jednego języka na każdy kolejny otrzymasz 5% rabatu
 • Dla zdecydowanych – zawierając umowę na minimum 1 semestr i dokonując jednorazowej opłaty otrzymasz 5% rabatu
 • Powiedz o nas innym – za polecenie nas znajomemu, który skorzysta z naszych usług otrzymasz jedną lekcję gratis
 • Karta Dużej Rodziny – będąc posiadaczem karty otrzymasz 5% rabatu