O nas

Slider

Kim jesteśmy

Tutoria powstała w 2010 roku z pasji do języków obcych. Stworzyliśmy szkołę językową inną niż wszystkie, szkołę dla osób, które chcą się uczyć języka obcego, a szukają czegoś innego, czegoś więcej niż tradycyjna szkoła językowa.                  Jesteśmy dla tych, którzy chcą podnosić swoje umiejętności językowe nie tracąc cennego czasu na dojazdy do szkoły oraz tych, którym nauka w dużych grupach nie przynosi satysfakcji oraz oczekiwanych efektów .

Nie jesteśmy przeciętną szkołą językową. Jesteśmy elastyczną Szkołą Językową w pełni dopasowującą się do potrzeb, oczekiwań i predyspozycji Ucznia.
Prowadzimy kursy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz innych języków, z dojazdem naszych lektorów na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz najbliższych okolic Trójmiasta. Proponujemy zajęcia języka ogólnego, kursy specjalistyczne, przygotowujące do certyfikatów oraz innych egzaminów.
Ponadto oferujemy profesjonalne kursy języka angielskiego ONLINE z lektorem na żywo, przy wsparciu wykwalifikowanych native speakerów z całego Świata.

Dzięki pasji, wiedzy i doświadczeniu stworzyliśmy kompleksową ofertę językową, w której skład wchodzą kursy dla Klientów indywidualnych – dzieci, młodzieży i osób dorosłych, dedykowaną ofertę dla Klientów biznesowych – kursy językowe, audyty językowe oraz tłumaczenia.

Naszym priorytetem jest zachowanie najwyższych standardów, od kwalifikacji i kompetencji naszych nauczycieli i tłumaczy zaczynając, poprzez program kursu, który tworzymy dla każdego Ucznia indywidualnie, uwzględniając jego oczekiwania i potrzeby, na wyborze partnera dydaktycznego i materiałów kończąc, a wszystko po to by nasi Uczniowie osiągali swoje cele i osobistą satysfakcję.

O językach obcych i uczeniu wiemy bardzo dużo, dlatego bez wahania mówimy o sobie „Specjaliści od języków obcych”.

Zapraszamy do współpracy z nami!

Nasi Lektorzy

Nasi lektorzy to doświadczeni specjaliści w dziedzinie nauczania języków obcych, wykształceni nauczyciele, wśród których większość to magistrowie filologii. Wykształcenie i odpowiednie kwalifikacje lektorów są jednym z naszych priorytetów bo dzięki nim możemy oferować naszym Uczniom kursy językowe na najwyższym poziomie. Z kolei pasja  naszych lektorów do języków obcych i umiejętność zarażania tą pasją swoich Uczniów to gwarancja ciekawych lekcji i efektywnej nauki .

Wśród naszych nauczycieli uczących osoby dorosłe są lektorzy specjalizujący się w kursach business english, kursach dla branży stoczniowej, kursach dla lekarzy, stomatologów, legal english i wielu innych. Z dziećmi i młodzieżą pracują nauczyciele posiadający odpowiednie wykształcenie kierunkowe, kompetencje i doświadczenie w  pracy z najmłodszymi Uczniami.