Nasz Zespół

Slider

Nasz Zespół

Ewelina

Ewelina

Szkoła Językowa TUTORIA to ludzie w niej pracujący,to oni stanowią o jej potencjale. Ich talenty, doświadczenie, ambicje pozwalają się  nam wszystkim nieustannie rozwijać.
Mam szczęście, że mogę pracować z ciekawymi, fajnymi ludźmi 🙂
Prywatnie uwielbiam podróże- te małe i te duże, aktywne spędzanie czasu, długie spacery z psem po lesie, dobrą książkę i aromatyczną kawę .
Jestem zwolenniczką filozofii work- life balance,  którą wszystkimi gorąco polecam 🙂

Paulina

Paulina

Magister filologii angielskiej, zwolenniczka partnerskiego podejścia i bezstresowej komunikacji w nauce indywidualnej.
Prywatnie pasjonatka sztuki przekładu, poezji oraz literatury pięknej osadzonej w kontekstach egzystencji, tożsamości oraz dorastania. Bywalczyni kin studyjnych, fanka muzyki nowej fali, zimnej fali (i ciepłej herbaty!) oraz brzmienia obcych języków − kiedyś nauczę się fińskiego!
Bliskie humanistycznemu sercu są zagadnienia psychologiczne i filozoficzne, ekologia, odżywianie i nowinki biotechnologiczne, jak również prawa zwierząt (z chęcią rozdaję głaski zwłaszcza kocim pupilom kursantów).

 Andrzej

Andrzej

Uczę języka angielskiego od ponad 10 lat. Prowadzę głównie zajęcia indywidualne, ponieważ taka forma pozwala mi dostosować program nauczania do ucznia –każdy jest inny, ma inne ambicje i w inny sposób przyswaja wiedzę i umiejętności. Interesuję się językoznawstwem i muzyką, szczególnie jazzem i muzyką klasyczną. Uwielbiam poszerzać swoje horyzonty i poznawać świat z różnych stron.
Martyna

Martyna

Jestem studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Moją pasją jest literatura, w szczególności anglojęzyczna. Prowadzenie zajęć z dziećmi i młodzieżą przynosi mi dużo radości dlatego śmiało mogę stwierdzić, że moja praca jest również moją ogromną pasją.
Szymon

Szymon

Języka angielskiego w Tutorii nauczam od 8 lat. Do moich zainteresowań należą filmy, seriale, gry wideo oraz piłka nożna (szczególnie rozgrywki angielskiej Premier League).
Joanna

Joanna

Lubię języki obce, oprócz angielskiego, którego uczę w Tutorii, uczyłam się też niemieckiego i japońskiego. Interesuje mnie historia i kultura Japonii, a także literatura, szczególnie literatura piękna i fantastyka naukowa. Lubię też muzykę i koty. Regularnie praktykuję jogę.
Karolina

Karolina

Język angielski to moja pasja i uwielbiam odkrywać jego zakamarki, zarówno od strony językoznawczej jak i związanej z kulturą krajów anglojęzycznych. Poza tym interesuję się muzyką metalową, mitologią nordycką, literaturą i serialami kryminalnymi. W wolnych chwilach lubię również spacerować z psem, czytać Harrego Pottera lub grać ze znajomymi w gry planszowe.
Marcin

Marcin

Od 2006 uczę języka angielskiego w szkołach językowych oraz prowadzę kursy angielskiego dla biznesu. W latach 2002-2011 pracowałem jako koordynator i lektor na obozach językowych dla dzieci z domów dziecka English Summer/Winter Camp podczas wakacji i ferii zimowych. Wolne chwile staram się spędzać aktywnie, jeżdżąc rowerem po Polsce, pływając kajakiem po kaszubskich rzekach i jeziorach, zimą jeżdżę na nartach i pływam. Interesuje mnie marketing, reklama, socjologia i psychologia, sporo czytam na temat finansów, nie obce są mi tematy polityczne i gospodarcze, handel nieruchomościami.
Krystyna

Krystyna

Jestem lektorką języka rosyjskiego i języka polskiego dla osób rosyjskojęzycznych. Moja praca to moja pasja więc chętnie się podzielę moją wiedzą i doświadczeniem. Uwielbiam kontakt z ludźmi. Uważam że nauka ma być przede wszystkim przyjemnością, dbam o przyjazną atmosferę na zajęciach. Najbardziej mnie cieszy radość i postęp moich uczniów. Jestem przekonana że każdy człowiek jest w stanie nauczyć się języka obcego, wystarczy tylko chęć oraz motywacja. Moje zadanie będzie polegało na tym, aby przekonać Państwa że warto inwestować w siebie i swoje zainteresowania. Oprócz mojej pracy interesuję się psychologią, piłką nożną i tańcem nowoczesnym. Serdecznie zapraszam na zajęcia!
Malwina

Malwina

Jestem nauczycielką j. angielskiego edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na naukę poprzez eksperymentowanie oraz kreatywną zabawę, ponieważ jest ona jedną z najważniejszych aktywności okresu dzieciństwa. W swoim zawodzie cenię sobie możliwość indywidualnego podejścia do dziecka oraz odkrywania i rozwijania jego mocnych stron. Prywatnie pasjonatka gotowania, długich spacerów oraz dobrej kawy.